Událost

Blíží se premiéra Modrého tygra! Již 19. února. Přečtěte si nejdříve knihu. Scénář: Tereza Horváthová, Petr Oukropec Design: Juraj Horváth, Henrich Boraros Hudba: Jakub KudláčHrají: Linda Votrubová, Jakub Wunsch, Bára Hrzánová, Jan Hartl, Anna Polívková a dalšíSpolečnost: Negativ

Událost

Nepropásněte výstavu Anny Duchaňové - Vše o Pičusovi v Dílně&Baobab v Táboře. Pičusův slavnostní večírek v pátek 27. května v 19:30 spolu s divadelním představením autorky - Sólo pro Bedřicha (pouze pro dospělé!)  Nakladatelka Tereza Horváthová o výstavě a její autorce:  "Anna Duchaňová je jedna z nejvýraznějších osobností současného českého autorského divadla. S vulgaritou slov hraje schválně: vzhledem ke společenskému klimatu, ve kterém vulgarity používá i prezident, jsou totiž, významově vyprázdněné. V řeči si jich většinou nikdo nevšimne. Na plakátu trochu provokují.

Událost

Srdečně Vás zveme na premiéru Modrého tygra s autogramiádou do kina Spektrum v Sezimově Ústí. Začínáme v 16 hodin v neděli 25. března. Film uvede režisér Petr Oukropec, scénaristka a autorka knižní předlohy Tereza Horváthová a autor výtvarné stránky filmu a ilustrací v knižní předloze Juraj Horváth. 

Výstava
Tábor

Nepropásněte výstavu Anny Duchaňové - Vše o Pičusovi v Dílně&Baobab v Táboře.Pičusův slavnostní večírek v pátek 27. května v 19:30 spolu s divadelním představením autorky - Sólo pro Bedřicha. Nakladatelka Tereza Horváthová o výstavě a její autorce:"Anna Duchaňová je jedna z nejvýraznějších osobností současného českého autorského divadla. S vulgaritou slov hraje schválně: vzhledem ke společenskému klimatu, ve kterém vulgarity používá i prezident, jsou totiž, významově vyprázdněné. V řeči si jich většinou nikdo nevšimne. Na plakátu trochu provokují.

Událost

Tabook Takniha Talivre Tabuch Taksiążka Takonyv (5. a 6. října 2012 v Táboře)Mezinárodní knižní festival Tabook, jehož pořadatelem je nakladatelství Baobab, přitáhl přes tisícovku příznivců kvalitní literatury. Příští rok pokračuje dál. Do festivalového stanu se podívalo přes tisíc příznivců literatury, kteří mohli procházet produkci vystavujících nakladatelů, účastnit se čtení nebo výtvarných dílen. Prodejci, většinou samotní nakldatelé, mohli ke knihám podat ta nejlepší doporučení a komentáře. Na čteních se představili přední tvůrci pro děti i dospělé.