Událost

Po osmi letech Baobab znovu vydává knihu Jiřího Dvořáka Slepice a televize s ilustracemi Juraje Horvátha.Několik vět o knize od Pavla Šruta: "Bajka je krátký příběh, v němž se zvířata, rostliny nebo věci chovají jako lidé, tedy většinou špatně. Proto se bajky odedávna vyprávěly pro poučení. A vyprávějí se dodnes, protože děti i něděti jsou nepoučitelné a nesnášejí, když je někdo poučuje. To nemá rád ani autor téhle knížky. Proto ho baví psát bajky i nebajky, které děti i neděti, co? - no baví!"

Slepice a televize - čtení s Jiřím Dvořákem

Slepice a televize - čtení s Jiřím Dvořákem

Typ projektu
Baobab roste ve škole
Ilustrace
Předmět
První čtení
mateřská školka
Téma
zvíře
chování
člověk
bajka
Věková skupina
od 5 let
Akce ke knize

Zábavné čtení z knížek Jiřího Dvořáka nejen o rostlinách a zvířatech, s hádankami a povídáním o tom, co se děje v přírodě kolem nás, vhodné pro 3. až 6. třídu základní školy. 

Cena čtení je 3000 Kč.

Cena

Cena knihy: 249 Kč 

Nezávazně objednat

Kontaktní údaje
Událost

Zveme Vás a Vaše malé potomky zvláště na čtení Jiřího Dvořákaáka, autora několika baobabích knih Zpátky do Afriky, Minimax a Mravenec, Stromovka či Slepice a televize (ilustrace Juraj Horváth). Právě z této nedávno dotisklé knihy bajek nebajek Slepice a televize bude číst JIŽ TUTO SOBOTU 28. ledna od 15:30 v rozšířené Galerii-Knihkupectví Baobab v Žižkově ulici v Táboře. Jiří Dvořák představí i novinku Rostlinopis, která brzy zamíří do tisku. Přijďte v počtu hojném!