BAOkolektiv
Ilustrace
Darja Čančíková Bogdanová
Dora Dutková
Juraj Horváth
Michaela Kukovičová
Eva Maceková
Radana Přenosilová
Alžběta Skálová
Petr Šmalec
Dagmar Urbánková
Chrudoš Valoušek
Eva Volfová
299 Kč
BAOkolektiv
Ilustrace
Blexbolex
Juraj Horváth
Iwona Chmielewska
Michaela Kukovičová
Franziska Neubert
Magdalena Rutová
Tereza Říčanová
Alžběta Skálová
Dagmar Urbánková
Chrudoš Valoušek
Eva Volfová
Alžběta Zemanová
280 Kč
Výstava

Novinky v galerii knihkupectví Baobab v Táboře!V sobotu 9. ledna v 16 hodin otevřeme za doprovodu dvou členek legendární pražské kapely 5PBD výstavku drobných prací textilní výtvarnice, ilustrátorky a grafičky (tč. jihočeské) Evy Volfové. Výstava nese název U moře i u Jordánu. Tříkrálové koláče a setkání s autorkou!!! Jste srdečně zváni.Ohlasy v tisku:Týdeník Sedmička

Událost

Zvem Vás srdečně na Kurz sítotisku s Evou Volfovou v Táboře v Dílně, Pražská 157. V sobotu a v neděli 26. a 27. dubna 2014.Vždy od 9 do 13 hodin.Kurzovné 500 korun zahrnuje lektorné, sítotiskový materiál a barvy.Speciální potiskovaný materiál si zajistí účastníci.Lektoruje grafička a ilustrátorka MgA.

Událost

Vyšívání s Evou Volfovou!Po úspěšné táborské premiéře se vyšívací dílna dostává i do Prahy. A s ní Eva Volfová, jehly, špendlíky a hadříky. Vyšívat budeme na Zelený čtvrtek 17. dubna v čase od 12 do 17 hodin. Přijít můžete na začátku a odejít v průběhu, přijít můžete v průběhu a odejít na konci. Či v průběhu. Nebo můžete vydržet od začátku do konce. Jak je libo. Tvořiči i okukovači vítáni.

Událost

V půlce října bude vytištěna a svázána nová kniha Olgy Černé a Evy Volfové. Z domu a zahrady navazuje na předcházející oblíbené knihy Olgy Černé, zejména na Kouzelnou baterku. Eva Volfová se zase vrátila ke své náročné technice vyšívaných obrázků, a tak se máte na co těšit!Velký starý dům se zahradou, dvě děti, Matěj a Hanka, táta a máma.Malé příběhy, pozorování, dětská fantazie, vzorky a výseky všedních dnů a koloběh ročních období.Myši, pěstování dýní, schovávačky, hádky, strach a především domov...Obyčejné věci, které se dětským pohledem stávají neobyčejnými.