Událost

Vážení přátelé,srdečně vás zveme na den s BAOBABEM, který se bude konat 2. června 2012 v zahradě Valdštejnské Lodžie u Jičína. Na programu budou tvůrčí dílny s autory Baobabu a NAPOLI, autorská čtení z BAO knih, koncert, projekce filmu Modrý tygr... Začínáme ve dvě hodiny odpolední.Více na: www.napolistranky.cz

Událost

Drazí příznivci Baobabu. Zveme Vás srdečně na další výstavu v naší táborské Galerii Baobab a ve spřáteleném prostoru Dílna. Vystavuje David Böhm. Vernisáž výstavy Každý den je světová výstava zahájíme v sobotu 9. února v půl šesté v podvečer. Těšíme se!David BöhmŽiji a pracuji v Praze. Vystudoval jsem Akademii výtvarných umění 
(Vladimír Skrepl, Vladimír Kokolia)Zabývám se především kresbou a zkoumáním všech jejích možností.

Výstava

Fotografie dokumentující ten slavný den, kdy v Žižkově ulici v Táboře vyrostl Baobab. První v něm vystavoval Juraj Horváth. Za foto velice děkujeme Markovi Podhorovi.Ohlasy v tisku: V Žižkově ulici vyrostl Baobab / Týdeník MF 7 Tábor

Výstava

V táborské Galerii Baobab právě vystavuje výrazný český výtvarník mladé generace, performer a experimentátor David Böhm, trojnásobný finalista ceny Jindřicha Chalupeckého, autor knihy Ticho hrocha či Plechová Mína. David nepřivezl mix ze své tvorby, ale speciálně pro Tábor připravil nové kusy. Experiment. Desítky variací na jednu kresbu.Na výstavě jsou ku prohlédnutí i koupi i knihy D. B. včetně novinky, která právě vyšla v nakladatelství BiggBoss - Nulla dies sine linea.  Poslechněte zde.  Více o autorovi na: www.davidbohm.net

Událost

Vážení spoluobčané!Z tlampače světla hlášení!!Předvánoční OTEVŘENO v Oldřichově ulici!!! 10. PROSINCE SE SPECIÁLNÍM PROGRAMEM, ALE PO CELÝ PROSINEC S VÁNOČNÍMI CENAMI!Knihy si můžete vybrat na místě nebo rezervovat na www.gplusg.cz a v prodejně následně vyzvednout.Milí přátelé a podporovatelé Baobabu: malí i velcí!zveme Vás srdečně 10. prosince v sobotu  od 11—17 hodin na předvánoční den otevřených dveří do Oldřišky: bývalé hospody, kterou jsme proměnili na náš první pracovní prostor, výdejnu a sklad  Oldřichově ulici v Nuslích.

Událost

Tabook Takniha Talivre Tabuch Taksiążka Takonyv (5. a 6. října 2012 v Táboře)Mezinárodní knižní festival Tabook, jehož pořadatelem je nakladatelství Baobab, přitáhl přes tisícovku příznivců kvalitní literatury. Příští rok pokračuje dál. Do festivalového stanu se podívalo přes tisíc příznivců literatury, kteří mohli procházet produkci vystavujících nakladatelů, účastnit se čtení nebo výtvarných dílen. Prodejci, většinou samotní nakldatelé, mohli ke knihám podat ta nejlepší doporučení a komentáře. Na čteních se představili přední tvůrci pro děti i dospělé.

Událost

Sobota plná tvořivých dílen pro děti, hudby Sester Steinových, Kuby Kudláče a dýdžeje Če. Dále Mechanický cirkus Dagmar Urbánkové či Žabí příběhy Marky Míkové. Celý den prodej baobabích knih, autorská čtení a pojídání koláčků z pekárny paní Malé. 

Doprava a platba

Způsob a ceník dopravy

Česká pošta ČR – 60 Kč
Platí pro objednávky, kdy je váha objednaného zboží do 1000 g.

Česká pošta ČR – 99 Kč
Váha objednaného zboží nad 1000 g.

Osobní odběr – 0 Kč
K odběru již následující pracovní den v knihkupectví Baobab: Oldřichova 20, 128 00 Praha 2 (Po–Čt 14–17:30). V případě osobního odběru je možné platit na místě (hotově nebo kartou).

Pokud si objednáte zboží v hodnotě 1000 Kč (vč. DPH) a více, je doručení v rámci ČR zdarma.

Událost

Přečteme si v BaoMuže z hodinV hlavní roli osmiletá Lenka, která nemá ráda zdrobněliny (nosí podkoleny a plete věnce ze sedmikrás) a hodinář pan Weiss. Ti dva se spolu vydají po stopě zmizelé ručičky (anebo spíše ruky). Vypravte se spolu s nimi na dobrodružství, poznejte kouzlo starého Rakouska a tajemná zákoutí českého nádraží.

Událost

 Vratislavs Revolver Revue a jejími hostyPředvánoční trh malých nakladatelů s bohatým doprovodným programemPo celý den vstup zdarma! Pro dospělé i děti!Nová scéna Praha, neděle 9. 12. / 11–19 hPRODEJNÍ STÁNKY – Revolver Revue, Baobab, Triáda, Mot, Lipnik, Meander, Napoli, Akropolis, NAMU / ŽIVÍ AUTOŘI A JEJICH NAKLADATELÉ / DIVADLO – soubor Masopust – Vůl a oslík / KONCERT – Bouchací šrouby + Martin Ryšavý / DIVOKÉ SCÉNICKÉ ČTENÍ – Tereza Říčanová – O vlku šediváku ad.

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky
obchodní společnosti Baobab&GplusG s.r.o., se sídlem Plavecká 14, 128 00 Praha 2,
IČO 62585231, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze,
oddíl C, vložka 33775.

I. Úvodní ustanovení a výklad pojmů