Událost

S radostí oznamujeme vernisáž výstavy obrazů legendární malířky Daisy Mrázkové *1923 (autorka knih Můj medvěd Flóra, Neplač, Mochomůrko, Chlapeček a dálka). “Daisy Mrázková je legenda, malířka, která se sklonila k dětem a vyvořila pro ně řadu původních a průkopnických knih. Dokázala to jako málokdo v harmonickém souladu obrazu i textu." (Juraj Horváth)Výstavu Písně mravenčí chůvy zahájíme tuto sobotu 3. března v 16:30 v Galerii Baobab. 

Výstava

 Drazí přátelé, srdečně Vás zveme na vernisáž u příležitosti zahájení výstavy originálních ilustrací z knížky Daisy Mrázkové Slon a mravenec. Výstavu, nové baobabí vydání knížky i její legendární autorku uvede a představí nakladatel a ilustrátor Juraj Horváth. Zveme Vás na táborské zahájení výstavy 27. prosince od 17 hodin v Galerii Baobab v Táboře. Pražskou vernisáž ve středu 5. února od 18 hodin doprovodí hudebním vstupem vynikající klavírista Matěj Benko. Výstava potrvá do 3. března. 

Výstava

S radostí oznamujeme vernisáž výstavy obrazů legendární malířky Daisy Mrázkové *1923 (autorka knih Můj medvěd Flóra, Neplač, Mochomůrko, Chlapeček a dálka). V nakladatelství Baobab autorce vyšly knihy Můj medvěd Flóra a Písně mravenčí chůvy.“Daisy Mrázková je legenda, malířka, která se sklonila k dětem a vyvořila pro ně řadu původních a průkopnických knih. Dokázala to jako málokdo v harmonickém souladu obrazu i textu." (Juraj Horváth)Výstava Písně mravenčí chůvy v Galerii Baobab Tábor potrvá do půlky dubna.