BAOkolektiv
Ilustrace
Blexbolex
Juraj Horváth
Iwona Chmielewska
Michaela Kukovičová
Franziska Neubert
Magdalena Rutová
Tereza Říčanová
Alžběta Skálová
Dagmar Urbánková
Chrudoš Valoušek
Eva Volfová
Alžběta Zemanová
280 Kč
BAOkolektiv
Ilustrace
Darja Čančíková Bogdanová
Dora Dutková
Juraj Horváth
Michaela Kukovičová
Eva Maceková
Radana Přenosilová
Alžběta Skálová
Petr Šmalec
Dagmar Urbánková
Chrudoš Valoušek
Eva Volfová
299 Kč
Výstava

Galerie a knihkupectví Baobab Vás srdečně zve na otevření výstavy spisovatelky, výtvarnice a divadelnice Dagmar Urbánkové Obrazy z mykologie v úterý 16. března 2010 v 18 hodin v Baobabu (Žižkova 250). Pro zajímavost: Dagmařina baobabí prvotina Byl jeden dům byla naší vlajkovou exportní lodí – vyšla ve španělském nakladatelství Kokinos a francouzském Thierry Magnier edition. Připravuje se ještě vydání v angličtině.... a v češtině se brzy můžete těšit na novinku: fotograficko-komiksovou Kroniku Chlebové Lhoty...

Událost

Přátelé Baobabí! Pozor pozor.  Již zítra - v úterý v Café Fra v 19.30 h. budou naši milí autoři Dagmar Urbánková, Jiří Dvořák, tentokráte pro dospělé číst nové básně a prózy. "Celkem dobře jsme si tady žili, dokud si před nás někdo nesedl"  prózy  Dagmar Urbánková, 1972, básnířka, prozaička, výtvarnice; Byl jeden dům (2004), Ta hlava větru vypadá jako pes (2009), Chlebová Lhota (2010), Cirkus ulice (2012), Otec seče trávu (2013) aj.  Jiří Dvořák, 1970, básník a prozaik; Zpátky do Afriky (2005), Minimax a mravenec (2009), Šmalcova abeceda (2010), Rostlinopis (2012) aj.

Událost

Vážení spoluobčané!Z tlampače světla hlášení!!Předvánoční OTEVŘENO v Oldřichově ulici!!! 10. PROSINCE SE SPECIÁLNÍM PROGRAMEM, ALE PO CELÝ PROSINEC S VÁNOČNÍMI CENAMI!Knihy si můžete vybrat na místě nebo rezervovat na www.gplusg.cz a v prodejně následně vyzvednout.Milí přátelé a podporovatelé Baobabu: malí i velcí!zveme Vás srdečně 10. prosince v sobotu  od 11—17 hodin na předvánoční den otevřených dveří do Oldřišky: bývalé hospody, kterou jsme proměnili na náš první pracovní prostor, výdejnu a sklad  Oldřichově ulici v Nuslích.

Událost

Baobab sa sťahuje do Bratislavy a Košíc. Pri tejto príležitosti sme dnes ofsetom vytlačily plagát s československým slovníkom. Čo sa povie rovnako po slovensky a po česky si doplňte... V Košiciach nás hostí festival Krajina Haliganda. (24. a 25. júna), cestou tam zahájime výstavu v bratislavskej ASIL galérii (22. júna o šiestej — Baobab obr.knihy).  Vernisáž výstavy Baobab obr.knihy v bratislavskej ASIL galérii — 22. 6. o 18:00. Dagmar Urbánková privezie svoju Chlebovú lhotu, Alžběta Skálová přeškrabované obrazy — sandwiche z Malých černých pohádek pro nebojácné děti.

Událost

 Vratislavs Revolver Revue a jejími hostyPředvánoční trh malých nakladatelů s bohatým doprovodným programemPo celý den vstup zdarma! Pro dospělé i děti!Nová scéna Praha, neděle 9. 12. / 11–19 hPRODEJNÍ STÁNKY – Revolver Revue, Baobab, Triáda, Mot, Lipnik, Meander, Napoli, Akropolis, NAMU / ŽIVÍ AUTOŘI A JEJICH NAKLADATELÉ / DIVADLO – soubor Masopust – Vůl a oslík / KONCERT – Bouchací šrouby + Martin Ryšavý / DIVOKÉ SCÉNICKÉ ČTENÍ – Tereza Říčanová – O vlku šediváku ad.