BAOkolektiv
Ilustrace
Blexbolex
Juraj Horváth
Iwona Chmielewska
Michaela Kukovičová
Franziska Neubert
Magdalena Rutová
Tereza Říčanová
Alžběta Skálová
Dagmar Urbánková
Chrudoš Valoušek
Eva Volfová
Alžběta Zemanová
280 Kč
BAOkolektiv
Ilustrace
Stanislav Setinský
Juraj Horváth
Jan Čumlivski
Alžběta Zemanová
Michaela Kukovičová
Chrudoš Valoušek
Eva Maceková
Petr Šmalec
Markéta Šimková
Dora Dutková
Radana Přenosilová
Tereza Říčanová
330 Kč
Událost

Vánoční dílny v Bao jsou tu! Milí přátelé, vánoční dílny jsou po roce zase tu. A s nimi i Alžběta Zemanová z Napoli. Letos to nebude jen jedna dílna vánoční, nýbrž celý cyklus dvou vánočních dílen. Jedna ve středu 10. 12. (od pěti hodin), druhá ve středu 17. 12. (též od pěti hodin). Rádi bychom dílnu i středu následující, jenže tou dobou bude všechno určitě už nachystané a vyzdobené a dílny nebude třeba.  Ale zpátky k první a druhé středě - vyrábět budeme ozdoby vánoční i papír balicí... 10. prosince měkkoučké sněhuláky (usmívající se, mávající, tající)17.

Událost

Vážení spoluobčané!Z tlampače světla hlášení!!Předvánoční OTEVŘENO v Oldřichově ulici!!! 10. PROSINCE SE SPECIÁLNÍM PROGRAMEM, ALE PO CELÝ PROSINEC S VÁNOČNÍMI CENAMI!Knihy si můžete vybrat na místě nebo rezervovat na www.gplusg.cz a v prodejně následně vyzvednout.Milí přátelé a podporovatelé Baobabu: malí i velcí!zveme Vás srdečně 10. prosince v sobotu  od 11—17 hodin na předvánoční den otevřených dveří do Oldřišky: bývalé hospody, kterou jsme proměnili na náš první pracovní prostor, výdejnu a sklad  Oldřichově ulici v Nuslích.

Událost

Domy, domky, skrýše, příbytky!Postarejte se o své oblíbené hračky a postavte jim papírová obydlí. Alžběta Zemanová vám ukáže, jak na to! Dílna proběhne v úterý 6. května od 16 hodin. Místa si raději rezervujte (baobab.praha@gmail.com). Cena za dozor stavbyvedoucího a za materiál jest 60 Kč. Stav, stavte, stavme!Těšíme se, BaobabKrymská 29, Praha 10